Kış Bahçesi

Kış Bahçesi - Gaziantep

Kış bahçesi - Kış Bahçesi Sistemleri nedir?

Pek çok kişinin aklında var olan bir soru olabilir: Kış bahçesi nedir? Kış bahçeleri, kışın da daireye ya da konuta ait açık alanların kullanımını sağlayan, soğuk ya da sıcak havanın girmesini engelleyecek şekilde dört tarafı ve hatta çatısı da cam ile kapıtılabilen düzenlemelerdir.
İster cam çatılı ister sadece duvarlar cam olsun her halükarda son derece güvenli ve ısı yalıtımı sağlayabilen kış bahçelerinde, çatının da cam olarak tasarlanması estetik açıdan çok hoş sonuçlar yaratmaktadır.
Kış Bahçesi Modelleri
Özellikle evlerde doğal yaşam ortamı yaratmak amacı ile kullanılan kış bahçesi modelleri, müstakil ya da zemin dairelerde uygulanabildiği gibi çatı dairelerde de uygulanabilmektedir. Ayrıca sadece konut dekorasyonu için değil, yazları ya da kışları açık alanda müşteri çekme konusunda sıkıntı yaşayan kafe tarzı işletme sahipleri de kış bahçesi ile istedikleri ölçüde müşteri çekmeyi hedeflemektedirler. Best Global, gerek bireysel amaçlı çalışmalarda gerekse ticari amaçlı her tür kış bahçesi çalışmasını aynı incelik ve titizlikle gerçekleştirmektedir

Nasıl devam edelim?