Cam Balkon Sistemleri - Cam Balkon Modelleri - Cam Balkon Fiyatları

Cam Balkon Fiyatları
BOZCAM - Katlanır Cam Balkon - VOLEM GROUP

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon, temperli cam kanatların sürülerek birbiri üstüne katlandığı sisteme verilen addır. İlk defa Türkiye’de icat edilen bu sistem hızla tüm dünyaya yayılmıştır. Alüminyum, cam ve plastik aksesuarlar kullanılan sistemler son derece sağlamdır vede garantilidir. Aşağıda örnek resimleri inceleyebilirsiniz.

BOZCAM - Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü Cam Balkon

Sürgülü sistem her türlü balkonlarda kullanılır. Alttan taşıma özelliğine sahiptir. Sürgülü cam balkonda 5 ayrı ray sistemi vardır. 5 ayrı sistemde camlar farklı yöne açılmaktadır. Yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır. Aralara kullanılan şeffaf contalar alüminyumdan konulmaktadır. Contalar silikon özelliğine sahiptir. İklim değişikliğinde sıcağa ve soğuğa karşı genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda contalar su geçirmez. Aşağıda örnek resimleri inceleyebilirsiniz.

Giyotin Cam Sistemi

Giyotin cam sistemi veya hareketli küpeşte sistemi adıyla da bilinen cam sistemleri, dikeyde hareket ederek açılıp kapanan sistemlerdir. Bu sistemler tamamen açık hale geldiğinde, bir panel yüksekliği kadar alan sabit olarak kalır. Hem sabit küpeşte sistemi hem de kontrol edilebilen bir camlama sistemi gibi çalışır. Bu sistemler çoğunlukla, uzaktan kumandalı, motorlu olarak yapılmaktadır. 2 panelli giyotin cam sistemlerinde, bir panel sabit, bir panel hareketli, 3 panelli sistemlerde, 1 panel sabit, 2 panel hareketli olmaktadır. Yüksekliğe göre, 4 panelli giyotin cam sistemleri de yapılabilmektedir. Aşağıda örnek resimleri inceleyebilirsiniz.

Nasıl devam edelim?